Druhy binárních opcí, které lze u TopOption obchodovat

Binárních opcí je celá řada. Binární broker nabízí ve své platformě opce, které se hodí na různé obchodní příležitosti.

Klasické High/Low binární opce

Zde jde o binární opce s hodinovou splatností. Tyto binární opce jsou nabízeny k obchodování po celý den. Obchody lze otevírat po celou dobu životnosti opce a potom si vybrat expiraci. K obchodování se nabízí hlavně měnové páry, světové akcie, bitcoin, ropa nebo zlato.

Minutové opce

Minutové binární opce se splatností 60, 90 a 120 sekund. Tyto opce se hodí hlavně na skalpování trhu. Nejvhodnější k tomuto typu obchodování jsou měny.

One touch opce

One touch binární opce mají vždy splatnost ke konci dne a lze s nimi obchodovat měnové páry. Zhodnocení je kolem 250 procent. Tyto opce se hodí zejména na dny, kdy očekáváme důležité ekonomické zprávy. Pozitivní je zde výše zhodnocení.

Touch a No touch opce

Tento druh binárních opcí nabízí stejné zhodnocení jako High/Low opce, ale pro připsání zisku stačí, aby se cena jen dotkla námi vybrané ceny. Jde tedy o jednodušší obchodování, kdy cena nemusí zůstat výše nebo níže v době expirace opce.

Dlouhodobé binární opce

U těchto dlouhodobých binárních opcí lze nastavit splatnost opce od jednoho až několik měsíců. Zhodnocení se pohybuje kolem 80 procent. Investovat je možné od 5 eur do 1000 eur na jeden obchod. Tyto opce se uplatní hlavně u obchodníků, kteří přes den nemají čas sledovat trh a zaměřují se na dlouhodobé pohyby.