Jak často obchodovat binární opce

Binární opce se dají obchodovat s různou dobou splatnosti. Můžeme obchodovat minutové, hodinové nebo denní opce. Minutové opce jsou náročnější na psychiku, ale na druhou stranu umožňují rychle získat zkušenosti v trzích. Při takto krátkých opcí je třeba na 100 procent dodržovat obchodní plán a nedopouštět se zbytečných chyb. Rychlé pohyby, především na měnových párech svádí ke vstupům do obchodů, které přesně neodpovídají strategii. Nicméně realita finančních trhů je neúprosná, každá chyba je tvrdě potrestána ztrátou peněz. Obchodovat minutové opce tedy lze, ale musí zde být enormně zvýšený důraz na neporušování pravidel.

cas obchodovani binarnich opciOpce s hodinovou a delší expirací nabízí dostatek času na plánování obchodů. Sice zde není kladen takový důraz na rychlost, ale neuvážené vstupy a překračování maximálního rizika hrozí i zde. Každý třeba jen trochu zkušenější obchodník může dosvědčit jak frustrující je situace, kdy se celý den držíme plánu a pak jedno neuvážené porušení pravidel a celá práce je zmařená. Někteří obchodníci se dokáží poučit při cvičném obchodování, jiní se však poučí až z reálné ztráty peněz v trzích. Ať už se na obchodování díváme jakkoliv, na prvním místě je požadavek na železnou disciplínu, jiná cesta prostě není.

Na závěr se sluší dodat, že veškeré obchodování binárních opcí vyžaduje vést statistiku všech obchodů. Samotné záznamy všech provedených obchodů jsou dostupné v obchodní platformě, nicméně důležité je následně analyzovat uzavřené obchody a pracovat na vylepšování. Pokud si rozebereme dostatečný vzorek obchodů, které jsou otevřeny a uzavřeny podle plánu, je zde výrazný prostor pro navyšování výdělků a limitování ztrát. Mnoho obchodníků podceňuje tuto část práce. Právě z minulých obchodů se dá mnohé naučit a jejich rozebíráním získávat potřebné umění obchodníka na finančních trzích.