Binární opce recenze – jak vydělat na binárních opcích

Obecně jsou binárním opce jednou z možností jak obchodovat na finančních trzích. Tyto opce se liší od klasických investičních produktů. U investic jako jsou akcie nebo komodity je třeba dostatečný kapitál pro samotné obchodování. Binární opce je možné obchodovat již od 5 euro. Již s takto malým kapitálem lze vyzkoušet obchodování na trzích. Existuje zde několik výhod oproti forexu nebo komoditám. U binárních opcí lze ztratit pouze investovanou částku, kterou si investor předem určí.

Recenze binárních opcí

Obchodování s binárními opcemi nabízí mnoho brokerů. Nicméně vhodných existuje jen několik. Zvláště důležitá je regulace binárního brokera. Obchodníci by neměli vůbec používat brokery, kteří nejsou regulovaní v EU a v České republice.

Obchodní strategie aneb jak vydělat na opcích

Správně zvolený a otestovaný obchodní systém je předpokladem k tomu, abychom mohli vydělat na binárních opcích. Nicméně žádná strategie není účinná na 100%. Vždy se musí docílit vyšší než 50% úspěšnost všech uskutečněných obchodů. Cílem obchodníka je tedy dlouhodobě vydělávat. Pro začátečníka je nejlepším způsobem zvolit již známou strategii a poté si ji přizpůsobit podle svých potřeb a zkušeností. Nezbytností je samozřejmě testování na demo účtu před spuštěním na reálném účtu.

V základu binární obchodníci používají technickou a fundamentální analýzu. Jako vhodný způsob se jeví kombinace obou těchto analýz. Fundamentální analýza je vhodná k načasování vstupu do obchodu – doba, kdy bude vyhlášena ekonomická zpráva. Podle technických ukazatelů lze pak vstoupit do obchodu na vhodnější cenové úrovni. Každá strategie však musí být podpořena rozumných řízením peněz a rizika.

 

Obchodování na burze pro začátečníky

Akcie Apple