Jak vyhrát ve sportce

Reálné šance jak vyhrát ve sportce se blíží velmi malým hodnotám. Jde o to, že pravděpodobnost výhry prvního pořadí ve sportce je zhruba 1 : 14 milionům. Celkem existuje 13 983 816 kombinací, které je nutno vsadit, aby byla jistá výhra. No a vzhledem k tomu, že se vyplácí pouze určité procento vsazených peněz, tak výsledkem by byla ztráta. K úspěšné výhře tak musíme uhodnout 6 čísel ze 49 s výše uvedenou pravděpodobností. Nicméně celkově nám nahrává to, že se losují dva tahy, čímž se pravděpodobnost výhry prvního pořadí snižuje na polovinu.

Jak vyhrát sportku s jistotou?

Jak jistě asi každý pochopil, nikdo vám nedá zaručený návod jak vyhrát ve sportce. Sázení sportky je pouhou hrou proti velmi nízké pravděpodobnosti. Mnoho sázkařů vede dlouhé a zajímavé diskuze o tom, jestli je vyšší pravděpodobnost výhry, když stále sázíme stejná čísla nebo při každém tahu jiná. Podle klasické matematiky na tomto vůbec nesejde. Každý tah je nový a neexistuje něco jako paměť, která čísla už padla a která další vyjdou.

Oproti ostatním hazardním hrám je však sportka neškodnou zábavou. Pokud ovšem sázíme rozumné částky. Vyskytnou se i sázkaři, kteří při vysokém jackpotu prosází rozpisy třeba za miliony korun. Je pravda, že při více rozpisech se pravděpodobnost nakloní v jejich prospěch, nicméně stále se jedná o malou odchylku.

Lze sázet sportku a vyhrát?

Tak odpověď na tuto otázku je jasná. Ve sportce se vyhrává celkem běžně. Pokud máte na mysli pravidelné nebo jisté vyhrávání, situace je odlišná. Nikdo vám nemůže zaručit, že při konkrétním losování číselné loterie vyhrajete. Na internetu se objevuje mnoho námětů jak hrát a vyhrát sportku, ale vesměs se jedná o ničím nepodložená tvrzení. Pořád jde o náhodný proces, při kterém jsou tažena čísla.

Stále zde bereme situaci, kdy nikdo nemá vliv na losování čísel. V minulosti, ještě před rokem 1989 se provalila aféra ve společnosti Sazka, kdy jistý zaměstnanec manipuloval s míčky v losovacím osudí. Mělo jít o vysoce postaveného činovníka, nicméně podrobnější fakta zde chybí. Ještě v 90 letech zde byla aféra s podvody při losování losů státní loterie Tutovka. Vylosovaní výherci byli pouze nastrčení lidé, kteří za určitou sumu vytáčeli výhry manipulátorům s čísly.