Minutové opce – strategie, obchodní tipy

Minutové neboli 60 sekundové binární opce představují velmi rychlý obchodní nástroj. Obchodník, který použije tento druh opcí, musí velmi rychle předvídat pohyb během následujících vteřin. Určení směru takto krátkodobých binárních opcí vyžaduje určité znalosti a není doporučeno naprostým začátečníkům.

Minutové binární opce – výběr brokera a obchodní software

Výběr brokera a obchodní platformy je v tomto případě velmi důležitý. Při takto bleskovém obchodování by platforma neměla zamrzat a vše by tedy mělo být zpracováno efektivně. Pohyb v krátkém intervalu se může měnit velice často a nečekaně. Z tohoto důvodu obchodník dostane skluz ve vyplnění obchodního příkazu. Tento fakt může velice ovlivnit celkovou profitabilitu systému.

Velmi důležitá musí být příprava na tyto rychlé spekulace. Asi nejlepší možností je vyčkat na konsolidaci ceny daného aktiva a potom zadat rychle objednávku. Nicméně vypozorovat tuto konsolidaci není lehká záležitost. Toto vše přichází se zkušenostmi a vyžaduje tzv. nakoukání grafu.

Minutové opce – strategie

Jako jedna z možných strategií se nabízí tzv. Breakout strategie pro binární opce. Základním smyslem je počkat až dojde ke konsolidaci ceny v určitém cenovém pásmu. Vstup do obchodu je pak na úrovni proražení konsolidačního pásma – tzv. breakout. Tato proražení jsou nejspolehlivější zpravidla při otevření obchodování na různých burzách.

60 sekundové opce