Muž, který vsadil v ruletě veškerý svůj majetek na červenou

Již je tomu nějaký čas, co se Ashley Revell odhodlal k velmi riskantnímu kousku. Tento britský občan prodal veškerý svůj majetek a utrženou hotovost se rozhodl vsadit v kasinu v Las Vegas. Mělo jít pouze o jednu sázku na barvu v ruletě.

Jeho rodina a okolí vůbec nepodporovali jeho plán jak zdvojnásobit jeho životní jmění. Nicméně celá rodina přijela do Las Vegas s ním a popřála mu úspěch. Celá událost se odehrála v kasinu Plaza Hotel. Tento zajímavý příběh si získal pozornost všech médií od televize, novinářů až po místní rádia. Všichni chtěli vidět jeho životní sázku v ruletě.

Manažer kasina informoval sázejícího o veškerých rizicích, které ze sázky plynou a vysvětlil mu pravidla. Následně se roztočila ruleta a odvážný muž vsadil 135 300 liber na červenou barvu. Jeho podporovatelé začali s hlasitým skandováním. Na všech účastnících této sázky bylo vidět opravdové napětí.

Na videu se dozvíte jak celá situace dopadla

Ashley byl úspěšný a odnesl si z kasina 270 600 liber. Krupiérovi zanechal odměnu ve výši 600 liber. Ashley Revell se potom vyhrané peníze rozhodl investovat do vlastního podnikání v oblasti herního průmyslu. Jedna sázka mu tak pomohla vytvořit jeho vlastní gambling byznys. Nicméně odvahu tomuto muži nelze upřít. Možná si někdo z této události odnese některá pozitiva jak vzít svůj osud do vlastních rukou a nenechat za sebe rozhodovat jiné.