Postup otevření obchodního účtu

Zde naleznete postup otevření obchodního účtu u binárního brokera. Tento broker je zde uveden z důvodu regulace u ČNB a obchodování v českém jazyce.

2. Následně jste přesměrování na otevření obchodního účtu. Vyplníte základní údaje a kliknete na Uložit a pokračovat.

3. Následuje ověření e-mailové adresy. V zaslaném mailu budete vyzváni k vložení prvního vkladu. Po prvním vkladu lze obchodovat také na demo účtu bez riskování vlastních peněz. Tento cvičný účet bude zprovozněn po zaslání prvního minimálního vkladu alespoň ve výši 100 dolarů. Tento vklad pro zprovoznění demo účtu požaduje TopOption z důvodu poskytování kvalitní podpory obchodníkům. Jsou zde tak obchodníci, kteří to myslí s obchodováním vážně. Podpora je možná po mailu v českém jazyce.


Jak probíhá ověření identity klienta:

Ověření identity klienta probíhá standardně u každého brokera. Díky tomuto ověření je klient chráněn proti zneužití platebních karet nebo dokladů. Každý broker je ze zákona povinen ověřovat identitu všech svých obchodníků a splnit všechna bezpečnostní pravidla.

K ověření identity se požadují obvykle 2 dokumenty

– prvním dokumentem je identifikační doklad. Jedná se o občanský průkaz, pas nebo řidičský průkaz. Naskenovanou kopii jednoho z těchto dokumentů lze zaslat na mail brokera.

– druhý dokument může být faktura za služby, která slouží k potvrzení adresy bydliště. Může se použít výpis z banky, faktura za telefon nebo jiné služby. Ověřuje se také bankovní účet, z kterého se zasílají peníze na obchodní účet. První vklad se může provést více způsoby.

– celým procesem ověření identity vás broker ochotně provede a v případě nejasností poradí