Přehled podvodných stránek, které lákají na binární opce

Každý se již určitě setkal s velkým množstvím internetových stránek, které nabízejí zaručené návody na rychlé zbohatnutí a zneužívají k tomu právě binární opce. Tyto stránky se vždy vyznačují sliby nereálných výdělků a většinou se snaží lákat nováčky k neregulovaným binárním brokerům. Zde přinášíme seznam stránek, které jsou proslulé tímto způsobem matení začínajících obchodníků.

Tomáš Stodola, Tomáš Vlas atd.

Notoricky známé stránky, kde smyšlená osoba nabízí mimořádně vysoké výdělky obchodováním binárních opcí. Jméno zázračného obchodníka se pravidelně obměňuje. Za tímto projektem stojí jeden veřejně známý online podnikatel, nicméně není možné ho jmenovat. Jeho podnikání je provozováno přes firmy v daňových rájích.

Projekt Nezadlužujme se

Tyto stránky nabízí vysoké zhodnocení prostřednictvím obchodních tipů, které prodávají za peníze.

The Timing System a The Millionaire in PJS

Další podvod od autorů Euromillionaire System. Jedná se v podstatě o další klon zmíněných stránek, který se provozuje mezinárodně. Začínající obchodníci jsou tlačeni k rychlým vkladům na účet a pak nuceni do obchodů.

Profit online – Pracuj online

O tomto projektu jsme již psali dříve ZDE.

Vladimír Kryll

Tyto stránky jsou propagovány hlavně přes email. Jedná se o smyšlenou osobu Vladimír Kryll, který je ředitel jakéhosi Investinstitutu. Ve zkratce jde o zasílání obchodních tipů, které vás lákají k obchodování a vy platíte procenta z obchodů.

Nebuďme líní

Tento podvodný projekt propagují další fiktivní osoby Zdeněk Šindelka a Vlastimil Pokorný. V pravidelných intervalech se názvy webových stránek mění, třeba mynejsmelini.cz. Jejich činnost spočívá k nalákání neznalých lidí na obchodování, za což obdrží provizi.

SuperAlertsPro

Jde o nabízení systému, jehož autorem je údajně osoba jménem Tomáš Brabec. Slibují se zde milionové zisky a autor nabízí svůj systém pouhým několika lidem zdarma, realita je však jiná. Systém je dán každému a pak jsou inkasovány provize.

Projekt95Pro

V tomto případě jde o zahraniční projekt, nicméně to vypadá, že provozovatelem jsou stejné osoby jako u českých stránek. Opět jde o sliby vysokých výdělků, které se nekryjí se skutečností.

Závěrečné slovo

Na závěr bych chtěl upozornit, že tyto podvodné stránky se vyskytují v různých variantách na českém internetu ve velkém množství. Vždy jde o nalákání neznalých lidí na obchodování binárních opcí. Výsledkem pak bývá to, že nováček obvykle ztratí svůj vložený kapitál nebo prodělá ještě něco navíc. Na druhou stranu tito podvodníci zneužívají binární opce k těmto svým účelům. Prostřednictvím binárních opcí se dá vydělávat, ale vyžaduje to dlouhodobou snahu a ne nějaké zázračné systémy, které jsou vždy podvodem.