Skalpování – rychlé binární obchody

Při obchodování binárních opcí se dá vycházet z různých strategií a taktik. Nejvíce obchodníků obchoduje intradenně. K tomuto stylu je možné využít hodinové nebo minutové binární opce. Nutno dodat, že tzv. skalpování je psychicky dosti náročné. Tato technika obchodování si vyžaduje koncentraci a přesné dodržování vstupních a výstupních signálů. Např. pokud obchoduji do trendu – brát obchody pouze při odražení od supportu. Je důležité dodržovat předem stanovený plán, protože jedině tak nepřijdeme o svůj obchodní účet. Následně se pak jednotlivé obchody dají analyzovat a zlepšovat vstupy do budoucna.

Při používání minutových opcí je dobré si stanovit k obchodování určitou dobu např. při otevření londýnské burzy nebo hodinu před vyhlašováním zpráv. V těchto obdobích jsou na trhu obvykle dostatečné pohyby k vytvoření zisku.

binarni opce skalpovani

Na co si dát pozor:

Jak již bylo řečeno, skalpování je náročné na psychiku. Obchodovat pouze tak velký objem, jaký jsme si naplánovali. Obchodovat v předem stanovené době. Nezvyšovat obchodní objem po sérii ztrát. Po každém obchodním dni analyzovat své obchody a hledat možnosti k vylepšení.

Vypovídající vzorek obchodů získáme při skalpování zhruba za měsíc. Následně se pak dá strategie upravovat. Jeden nebo více ztrátových dní neznamenají vůbec nic. Důležitý je celkový výsledek za již zmíněný měsíc. V evidenci provedených obchodů by neměl chybět údaj, proč zrovna obchoduji v daný okamžik, tzn. jestli se očekává otevření burzy nebo vyhlášení zprávy.