Topoption mobilní aplikace pro obchodování binárních opcí

Broker Topoption představil aplikaci, se kterou se dají obchodovat binární opce přes různá mobilní zařízení. Tato aplikace je ve verzi pro Android. Je tedy možné obchodovat online bez toho, aniž bychom potřebovali sedět doma za svým počítačem.

Je samozřejmostí, že mobilní aplikace nikdy nenahradí plně komfort obchodování opcí doma. Je zde výhoda, že je možné kontrolovat a případně zavírat či otevírat nové obchody. Situace na trzích se často vyvíjejí velmi rychle a mobilní obchodování nám umožní mít situaci pod kontrolou téměř veškerý čas.

Díky této mobilní aplikaci od Topoption lze významně šetřit čas. Každý obchodník obvykle na začátku pracovního dne provádí analýzu obchodních příležitostí, které se můžou vyskytnout během dne. Nicméně ne vždy je čas sedět doma a čekat na ty správné momenty. V souladu s našim obchodním plánem je dobré si stanovit časové příležitosti, kdy je vysoká pravděpodobnost úspěšného obchodu a pak tyto příležitosti realizovat bez ohledu na to, jestli jsme doma nebo něco vyřizujeme venku. Toto mobilní obchodování je kvalitním doplňkem, který usnadňuje naši práci a nejsme vázáni na jedno místo.

Topoption platforma

Do Android Mobile App se zadávají totožné přihlašovací údaje jako do webové platformy. Celá aplikace je rychlá a jednoduchá. Ovládání je intuitivní. Na seznámení s touto platformou stačí několik minut. Zatím je možné obchodovat prostřednictvím mobilní aplikace pouze High/Low a minutové opce. Do budoucna se plánuje přidání dalších druhů opcí. V plánu je také vytvoření aplikace pro IOS.

mobilní aplikace pro binární opce