Upozornění na další podvod – pracuj online

Na internetu se opět objevují podvodné stránky, které lákají na snadný výdělek a zneužívají tak binární opce. Jde o web Pracujonline, který je propagován v několika jazycích včetně češtiny.

Jde o web, který se tváří, že nabízí práci z domova. Hned v úvodu je velký nápis, který hlásá, že matka samoživitelka z Prahy si vydělala měsíčně 7650 euro. Dále se zde uvádí, že díky investici 300 euro teď naše matka samoživitelka vydělává až 8000 euro měsíčně. Tyto příjmy jsou prý díky programu Profitonline, který je zde nabízen.

binarni opce podvod pracuj online

V čem spočívá podvod?

Hlavní nebezpečí tohoto webu spočívá ve snaze přesvědčit začátečníky, že vydělávání skrze binární opce je vlastně hračka a není třeba nic umět. Provozovatelům těchto stránek jde jen o jednu věc – rychle nalákat na obchodování nezkušené lidi a výsledek je jasný, ztráta vložených peněz.

Tyto stránky a mnohé další zneužívají binární opce a vytvářejí dojem, jak je obchodování jednoduché. Každý trochu jen zkušený obchodník ví, že uspět na finančních trzích je dlouhodobá záležitost a vyžaduje dostatek studia a trpělivosti. Nejedná se tedy o nějaké rychlé zbohatnutí jak je prezentováno.